Hakkımızda

Hakkımızda

 LİNA FOOD DIŞ TİCARET ŞİRKETİ‘nin öncelikli faaliyet alanı, sektör farkı gözetmeksizin başta Türkiye’de ve tüm dünayada faaliyet gösteren üretim ve ticaret firmalarının ihracat ve ithalat operasyonlarına aracılık etmektir. Global bir pazarlama ağına sahip olan LİNA FOOD, bu gücünü iş ortaklarının menfaatleri doğrultusunda kullanmaktadır.

     LİNA FOOD Olarak hizmetteki en önemli nokta; müşterilerle güven ilkesi temelinde kurulan ilişkide, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir.

     Misyonumuz, yerli ve yabancı iş ortaklarımızla beraber müşterilerimizin menfaatlerini en iyi şekilde koruyup, ürün ve hizmet kalitemiz ile faal olduğumuz sektörlerde öncü ve örnek olmaktır. Bu amaçla çalışmalarımız ilgili yasalara uygun ve tarihimizin bize yüklediği ahlaki değerlere sadık ve güvenilir bir çalışma ortaya koymaktadır. Bu amaç ve hedefler doğrultusunda vazgeçilmez. İlkelerimiz şunlardır:


- Müşteri memnuniyeti ilk planda tutmak
- İş yaptığımız ülkelerin kanunlarına ve ahlaki değerlerine uyum ve saygı göstermek
- Ticareti karşılıklı kazanç ilkesi ile yapmak
- Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve korumak
- Gerek iç yapımızda ve gerekse müşterilerimizle olan ilişkilerimizde temel kural olarak açık ve şeffaf olmaktan taviz vermemek